ویژگی های فروشگاه شرکت نظم و امنیت پارسامهر

_

تولید وسایل و تجهیزات پلیسی

تولید انواع وسایل و تجهیزات پلیسی اعم از باتوم، کلاه، سپر و…

شرکت نظم و امنیت پارسامهر یکی از موسسه های بسیار معتبر در زمینه ی ایجاد امنیت و ارائه ی خدمات حفاظتی و امنیتی می باشد. این مجموعه با ارائه ی خدمات امنیتی و حفاظتی در زمینه های مختلف اجتماعی، فردی، عمومی و … فعالیت دارد. نکته ی جالب و قابل توجه درباره ی این موسسه این است که شرکت نظم و امنیت پارسامهر نه تنها در زمینه ی آموزش و برقراری حفاظت فیزیکی فعالیت میکند، بلکه در وب سایت تخصص ای که دارد به فروش و تولید تجهیزات حفاظتی نیز می پردازد. در ادامه درباره ی فروشگاه شرکت نظم و امنیت پارسامهر برایتان بیشتر توضیح خواهیم داد. لطفا با ما همراه باشید :

فروش و تولید تجهیزات حفاظتی در شرکت نظم و امنیت پارسامهر

همان طور که در ابتدای متن نیز ذکر کردیم، فروشگاه موسسه ی پارسامهر آماده ی ارائه و فروش انواع تجهیزاتی است که در زمینه ی حفاظت فیزیکی و … مورد استفاده قرار میگیرد. نکته ی جالب درباره ی این تجهیزات ارائه شده این است که این محصولات با فکر و طراحی مخصوص برای بکار گیری در موارد عملیاتی و حفاظتی، تولید می شوند. طبیعتا هر کدام از این تجهیزات آموزش خاص خود را برای استفاده دارند، که شما به راحتی می توانید در زمینه ی خرید این تجهیزات و نحوه ی استفاده از ان ها در شرایط مختلف از مشاورین موسسه کمک بگیرید.

محصولات تولید شده در موسسه ی پارسامهر

محصولات ارائه برای فروش در فروشگاه پارسامهر شامل این وارد میشوند. انواع کیف حمل سلاح، پلمپ، جلد عملیاتی، سلاح سمینیاتوری، انواع غلاف، کمربند، جلد عملیاتی، بند سلاح و تمامی تجهیزات حفاظت فیزیکی مانند : افشانه، باتوم، بیسیم، دستبند و شوکر. همچنین انواع لوازم هشدار دهنده مانند انواع ال ای دی ها، سوت، چراغ قوه و تابلو و .. .


به عنوان مثال کیف های حمل سلاح هر کدام دارای طراحی خاص و منحصر به فردی برای خودشان هستند. به بیانی ساده میتوان گفت که کیف حمل سلاح به گونه ای طراحی شده است که شخص میتواند در هر عملیاتی به ساده ترین شکل ممکن، اسلحه را آزاد کرده و از آن استفاده نماید. این محصول نمونه ای کوچک از تمامی محصولاتی بود که در فروشگاه پارسامهر ارائه و تولید شده اند. شما با یک کلیک ساده می توانید به دنیای متنوع تجهیزات امنیتی و حفاظتی متصل شوید و با توجه به نیاز خود و پس از مشورت گرفتن از پشتیبانان فعال در این زمینه، محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید. تمام تلاش تیم پارسا مهر این است که بتواند قدمی هرچند کوچک در زمینه ی برقراری امنیت در سراسر کشور عزیزمان ایران، برداشته باشد.