حفاظت فیزیکی [ بهترین تجهیزات + 20 سال سابقه ]

_

حفاظت فیزیکی

حفاظت فیزیکی از اماکن خصوصی، دولتی، پاساژ ها و…

حفاظت فیزیکی در عصر حاضر داری اهمیت بالایی میباشد، پارسامهر با تهیه و تدوین طرح های حفاظت فیزیکی و عملیاتی نمودن طرح های حفاظت فیزیکی در خدمت شماست.

تاریخچه حفاظت فیزیکی

در زمان های نه چندان دور، مردم پس از وقوع سرقت یا ایجاد و احساس ناامنی در محل زندگی و کار خود بصورت خودجوش ، فردی بی سواد با قد و قامت بلند را جهت امنیت در محل بکارگیری می گردند که معمولاً به آنها شبگرد و … می گفتند و در محل های بزرگتر مردم با بکارگیری جوانان معمولاً به سرپرستی یک نفر امین و معتمد حفاظت فیزیکی از محله و یا دهستان و شهر خود اجرایی می نمودند و این نشانگر این است که پلیس خصوصی قبل از پلیس دولتی وجود داشته است.

پس از تأسیس حکومت های مرکزی و بعداً کشورهای پیشرفته پس از ایجاد پیچیدگی های زندگی امروزی و پیشرفت اقتصادی با توجه به توسعه شهرها و عدم افزایش یگانهای پلیس و عدم توانایی و کارآیی این پلیس در همه جوانب زندگی امروزی با توجه به بهبود امکانات و نیرو، درصدد احیای پلیس خصوصی برآمده اند.

پلیس خصوصی

پلیس خصوصی توسط شرکت ها و موسسات خصوصی با نظارت دولت ( پلیس دولتی ) و در پی ستور مقام معظم رهبری مبنی بر مشارکت مردم در برقراری امنیت ایجاد شده و امنیت تولیدی اصطلاحاً امنیت مردم پایه نامیده می شود و پس از اینکه امنیت از سازمان به یک بنگاه اقتصادی منتقل می شود، ضمن مشارکت مردم در اجرا و هزینه ها، هم باعث تولید اشتغال و هم تولید امنیت می گردد.
سرعت دسترسی مردم به این نوع امنیت بسیار سریع است.

در حال حاضر امنیت پایدار اساس یک زندگی امن و راحت در فعالیت های اقتصادی خرد و کلان در یک جامعه پیشرفته و متمدن محسوب می گردد.

لذا موسسه حفاظتی نظم و امنیت پارسامهر در بخش حفاظت فیزیکی با درخواست بخش های خصوصی و دولتی و … جهت برقراری نظم و امنیت ابتدا با اعزام کارشناسان خبره و متخصص نسبت به بررسی محل اقدام و سپس طرح حفاظتی خود را بر اساس تولید امنیت بیشتر با کاهش هزینه ها تقدیم میدارد.

متعاقباً و ابتدائاً از نیروهای حفاظتی ( پلیس یار) که آموزش های تخصصی در رابطه با موضوع کار خود را دیده اند، استفاده می نماید و در صورت لزوم با عنایت به مجوز های مربوطه، پس از هماهنگی پلیس از پرسنل پلیس کادر در کنار عوامل پلیس یار استفاده می نماید.

و اما چرا پارسامهر؟

شرکت پارسامهر بعنوان اولین مجموعه پلیس خصوصی با مجوز رسمی و تحت نظارت و حمایت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، در زمینه حفاظت فیزیکی ،مراقبت ، حراست و ایجاد امنیت بصورت حرفه ایی برای فعالان اقتصادی بخش خصوصی و دولتی به شرح ذیل فعالیت می نماید.

حفاظت فیزیکی
حفاظت فیزیکی موسسه حفاظتی حراستی پارسامهر
حفاظت فیزیکی پارسامهر
 • حفاظت و حراست از املاک تملیکی در سراسر کشور
 • حفاظت و حراست از کلیه اماکن، تاسیسات، پروژه های مختلف عمرانی، اموال، املاک و شعب بانک ها
 • پایش خودرو های ویژه حمل پول، اسناد و اوراق بهادار
 • حفاظت و حراست از شعب و خزانه های آن بانک در سراسر کشور
تهیه و تدوین طرح های حفاظت فیزیکی

خدمات حفاظت فیزیکی پارسامهر شامل چه مواردی میشود؟

 • نصب سامانه های حفاظتی و مراقبتی الکترونیکی ( مانیتورینگ) و دستگاهای ایکس ری پیشرفته
 • تهیه و تدوین طرح های حفاظت فیزیکی و عملیاتی نمودن اینگونه طرح ها
 • مشاوره امنیتی ، انتظامی و پلیسی و انجام امور فی ما بین آن مجموعه محترم و ادارات پلیس
 • انجام سایر امور حفاظتی ، مراقبتی و امنیتی بصورت تخصصی و متناسب با شرح فعالیت آن مجموعه در سراسر کشور
 • در اختیار قرار دادن خودروهای استاندارد و ویژه حمل پول و اوراق بهادار با راننده آموزش دیده
 • تجهیز روئسا و مدیران بخصوص بانوان شاغل به وسایل دفاعی مصوب پلیس
 • آموزش پرسنل شاغل در حراست و نگهبانی توسط اساتید پلیس پیشگیری ناجا با صدور گواهی نامه رسمی از ناجا
 • تجهیز پرسنل شاغل در حراست و نگهبانی به وسایل دفاعی مصوب پلیس با مجوز قانونیشامل افشانه - شوک الکتریکی - دستبند - بی سیم - تونفا
پارسامهر - حفاظت فیزیکی